Könyvesbolt
Ön itt áll: Kezdőlap1 / Könyvesbolt2 / Kortárs könyvek3 / Történelem4 / Dr. T. Túri Gábor: Nyisd fel a szemed és lássál
Dr. T. Túri Gábor: Nyisd fel a szemed és lássál
6000 Ft Az ár az Áfá-t tartalmazza
A könyv szerzője orvos, író és magyarságkutató egy személyben, aki az egyetemi évei óta foglalkozik azokkal a történelmi eseményekkel, amelyek a magyarság sorsát a múltban és a jövőben egyaránt meghatározzák.
Kategória: Történelem
Címkék: 1848, életrajz, szabadságharc
A könyv szerzője orvos, író és magyarságkutató egy személyben, aki az egyetemi évei óta foglalkozik azokkal a történelmi eseményekkel, amelyek a magyarság sorsát a múltban és a jövőben egyaránt meghatározzák. A most 62 éves író jelenleg külföldön él és írásai itthon és határainkon túl nem csak az interneten, hanem újságokban és folyóiratokban is megjelennek. Írásaiban sokszor az elfogadott nézetekkel szemben új irányvonalat képvisel, amely nem csak a vallás- és kultúrtörténeti témákban, hanem a gyógyításról alkotott felfogásaiban is megmutatkozik. E merőben újszerű gondolatait most összefoglalta könyvalakban a szerző és a „Homo hungaricus” sorozat első köteteként tárja az olvasói elé.
További információk
| Nyelv | magyar |
|---|---|
| Terjedelem | 296 oldal |
| Méret | 176 x 250 mm |
| Kötésmód | Puhatáblás |
„Dr. T. Túri Gábor: Nyisd fel a szemed és lássál” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Vélemény írásához lépj be előbb.
Kapcsolódó termékek
-

Simon Géza Gábor: K.u.K. ragtime
20000 Ft – 25000 FtÁrtartomány: 20000 Ft - 25000 Ft Az ár az Áfá-t tartalmazzaOpciók választása Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki
PYTHEAS KÖNYVMANUFAKTÚRA ÉS KÖNYVESBOLT
H-1221 Budapest,
Ady Endre út 71.
Webshop megrendelésekről érdeklődés: +36 30 257 8581
Nyitvatartás: hétköznap 9-17 óráig





Értékelések
Még nincsenek értékelések.